ادعای آ.اس؛ ستاره یونایتد در آستانه پیوستن به بارسا

نشریه اسپانیایی آ.اس ادعا می کند که آندره هررا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد در آستانه پیوستن به بارسلونا قرار دارد.​​​​​​​

اخبار زیادی در مورد نهایی شدن قرارداد ارنستو والورده، سرمربی سابق بیلبائو با بارسلونا وجود دارد و احتمالا تا ۲۴ ساعت آینده این انتصاب رسمی خواهد شد.

 

در هفته های اخباری در مورد تمایل والورده به جذب هررا و علاقه او به سبک بازی این هافبک اسپانیایی شنیده شده است و حتی چند روز پیش نشریه اسپورت نزدیک به باشگاه بارسلونا، هررا را در صدر لیست بازیکنان درخواستی والورده برای فصل جاری قرار داد.

هررا دوران درخشانی را در بیلبائو زیر نظر والورده تجربه کرده است و دیروز نیز طی مصاحبه ای از این سرمربی ۵۳ ساله به عنوان تاثیرگذارترین فرد در دوران ورزشی خود نام برد که این موضوع نیز شایعات حضور هررا در نوکمپ را تقویت کرد.

 

هررا امسال فصل فوق العاده را سپری کرد و در نهایت به عنوان بهترین بازیکن سال از نگاه هواداران انتخاب شد و حتی بسیاری بعد از جدایی احتمالی رونی، او را کاپیتان بعدی شیاطین سرخ می دانند.

 

نشریه آ.اس معتقد است اگر بارسا در جذب هررا ناکام باشد، به دنبال خرید مارکو وراتی، ستاره ایتالیایی پاری سن ژرمن خواهد رفت.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!